Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Osmani dhe Kurti u drejtohen qytetarëve me një konferencë të përbashkët në orën 13:30
Foto: Laura Hasani

Osmani dhe Kurti u drejtohen qytetarëve me një konferencë të përbashkët në orën 13:30

Aktuale January 14, 2021 - 13:03

U.d. e presidentes Vjosa Osmani dhe kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti do të mbajnë konferencë për media sot në ora 13:30, përpara shtatores së heroit Gjergj Kastrioti - Skënderbeu. raporton “Zeri.info”.

Lajmi është bërë i ditur nga Zyra e presidentes. /Zëri