Infektuar: 17009
Shëruar: 14716
Vdekur: 656
Vdes aktori Adem Mikullovci
Foto:Laura Hasani

Vdes aktori Adem Mikullovci

Aktuale September 15, 2020 - 08:11

Sot në orët e para të mëngjesit ka vdekur aktori i njohur Adem Mikullovci.

Lajmin e ka dhënë bashkëshortja e tij, Lumnije Mikullovci.

“Sonte pas mesnatës, në orën 00:20, ndërroi jetë më i dashuri ynë, Adem Mikullovci! Për informata tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë”, ka shkruar bashkëshortja Lumnije Mikullovci në “Facebook”.