Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Hoti mbledh Komitetin për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me koronavirus

Hoti mbledh Komitetin për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me koronavirus

Aktuale July 10, 2020 - 18:47

Kryeministri Avdullah Hoti po merr pjesë në takimin e Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me koronavirus.

Në këtë takim që sapo ka filluar po marrin pjesë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, si dhe Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike në Kosovë, Naser Ramadani.

Takimi po mbahet me dyer të mbyllura. /Zëri