Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Rama nis vizitën në Kosovë, takohet me Fatmir Limajn
Foto: Laura Hasani

Rama nis vizitën në Kosovë, takohet me Fatmir Limajn

Aktuale June 29, 2020 - 13:36

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur sot një vizitë dyditore në Kosovë.

Rama vizitën e tij në Kosovë e ka nisur me një takim me kreun e Nismës, Fatmir Limaj, shkruan Zeri.info.

Rama bashkë me Ministrinë e Jashtëm, Gent Cakaj dhe Ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, janë pritur nga Limaj dhe zyrtarë të tjerë në selinë e partisë Nisma.

Rama vizitën e tij në Kosovë do ta vazhdoj duke takuar edhe krerët e partive tjera dhe zyrtarëve më të lartë shtetëror./Zëri

Image