Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
 Sinan Vllasaliu nuk ja ka frikën Amerikës, thotë se e dëshiron një kryeministër që e do popullin e tij

Sinan Vllasaliu nuk ja ka frikën Amerikës, thotë se e dëshiron një kryeministër që e do popullin e tij

Aktuale March 27, 2020 - 11:11

Sinan Vllasaliu shpreh haptazi admirimin e tij për kryeministrin në detyrë.

Figura të shumtë nga shoubizi përmes rrjeteve sociale janë duke treguar bindjet e tyre në politikë, shkruan lajmi.net.

Pas ngjarjeve të fundit, këngëtari Sinan Vllasaliu ka shprehur përkrahjen e tij për kryeministrin e shkarkuar Albin Kurti, dhe thotë se në krye të Qeverisë e dëshiron një atdhetar si ai.

“A është e drejtë me qenë gjysh i Janit e Nies e mos me pas frikë prej Usa as prej Eu veq me pas kryeministër që e don popullin e vet!?, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on