Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Pa eskortë dhe pa mbrojtje të afërm – zv.kryeministri shkon në këmbë në punë

Pa eskortë dhe pa mbrojtje të afërm – zv.kryeministri shkon në këmbë në punë

Aktuale February 18, 2020 - 08:41

Zv.kryeministri i parë, Avdullah Hoti, është parë gjatë të së martës, teksa i vetëm shkonte në punë, shkruan Gazeta Blic.

Pak minuta para orës 08:00, Hoti është parë në sheshin “Nënë Tereza”, teksa shkonte i vetëm në ndërtesën e Qeverisë.

Image

Image

Image