Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Ish-këshilltari i Mustafës: Mos shpresoni shumë nga takimi me prezencën e QUINT-it

Ish-këshilltari i Mustafës: Mos shpresoni shumë nga takimi me prezencën e QUINT-it

Aktuale January 28, 2020 - 10:27

Ish-këshilltari i Isa Mustafës, Besnik Berisha, përmes një shkrimi ka ironizuar me situatën e fundit në lidhje me bisedimet për koalicion mes VV-së dhe LDK-së.

Ai ka krahasuar takimin e sotëm që pritet të mbahet mes dy liderëve dhe shteteve të QUINT-it, si ndarjet e çifteve me ndermjetës, transmeton Zëri.info

Mes tjersha, Berisha ka thënë se nuk duhet shpresuar shumë nga takimi ku present do të jenë edhe ambasadorët e shteteve të QUINT-it./ZERI/

Postimi i plotë:

Ky takimi ne prezencen e QUINT-it, po me rezulton sikur ndarjet e çifteve me “burra” .

Mos te shpresojme shume sepse a do kete ndarje apo bashkim, nuk do varet shume nga “burrat”, por kryekeput nga nikoqiri.

Pranvera ka nise me dale