Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Haradinaj thërret konferencë për media

Haradinaj thërret konferencë për media

Aktuale December 08, 2019 - 10:25
Detaje

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot do të mbajë një konferencë për media

Kështu ka njoftuar Zyra për Komunikim Publik nga kryeministria.

Konferenca është paralajmëruar për orën 15:00 dhe do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Zyra për medie sipas njoftimit të bërë nuk ka treguar për temën që Haradinaj do të diskutoj dhe që ka thirrur këtë konferencë.