Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Vlora Çitaku: E turpshme pritja e lojtarëve anglezë në aeroport

Vlora Çitaku: E turpshme pritja e lojtarëve anglezë në aeroport

Aktuale November 17, 2019 - 08:07
Detajet

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku e ka quajtur të turpshëm veprimin e bërë dje në aeroportin “Adem Jashari”, ku disa vajza i prisnin me lule lojtarët e Kombëtares së Anglisë.

Ky gjest u kritikua shumë në rrjete sociale, ndërsa ajo që nuk u përmbajtë ishte edhe Çitaku që ndër të tjera shkroi “S’kam qare pa e thanë, ajo pritja në aeroport…e turpshme”.

Ajo shtoi pastaj se e ngushëllon fakti se Federata e Futbollit të Kosovës dhe ne Dardanët nuk kanë qenë organizatorët e kësaj skene.

Postimi i plotë: