Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Thaçi bashkë me Endritin në stadium: Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju!

Thaçi bashkë me Endritin në stadium: Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju!

Aktuale November 14, 2019 - 21:37
Lexoni detajet!

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar sot për në Çeki për të ndjekur nga afër lojën e përfaqësueses së Kosovës.

Thaçi ka publikuar një video nga stadiumi ku shihet në shoqërimin e djalit të tij, Endriti, transmeton Zëri.info

Presidenti i vendit nga atje i ka dhën mbështetje “Dardanëve”.

“Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju! Suksese, djema!”, ka shkruar Thaçi në videon e publikuar para pak minutash./ZERI/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sot dhe përgjithmonë, jemi bashkë me ju! Suksese, djema!

A post shared by Hashim Thaçi (@hashimthaciofficial) on