PSD-ja në 'ndjekje' të Haki Abazit!

PSD-ja në 'ndjekje' të Haki Abazit!

Aktuale September 12, 2019 - 15:19
Detajet

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi, në intervistë dhenë për gazetën "Zëri", ka folur në lidhje me përleshjen e djeshme me Dardan Molliqajn në një debat televiziv.

Me këtë rast anëtarët e PSD-së, duket se janë kureshtar për deklarimet që jep Haki Abazi në lidhje me rastin e djeshëm ku tha se u sulmua nga Dardan Molliqaj pas debatit televiziv.

Ishte ish-deputeti Dardan Sejdiu, ai i cili qysh nga fillimi e ka ndjekur intervistën e Abazit dhenë për gazetën "Zëri".

Më poshtë shihni fotografinë dhe videon e plotë të intervistës:

Image