I riu nga Kosova ka një mesazh për ata që duan të ikin në Gjermani (VIDEO)

I riu nga Kosova ka një mesazh për ata që duan të ikin në Gjermani (VIDEO)

Aktuale August 21, 2019 - 14:26
Lexoni detajet

Në një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale shihet një i ri nga Kosova me qëndrim në Gjermani, teksa tregon për punën e vështirë të cilën e bën ai në këtë shtet.

Ai përmes videos tregon pamjet e një objekti i cili është në ndërtim e sipër, shkruan "Zëri.info". 

Ai tregon për punën e vështirë që bëjnë shqiptarët atje. Dhe se sipas tij, kur të vijnë në Kosovë shqiptarët prezantojnë jetë tjetër.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë.