Labi për mjekrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezon, e pastaj vazhdojë

Labi për mjekrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezon, e pastaj vazhdojë

Aktuale korrik 11, 2019 - 23:24
Lexoni detajet

Deputeti i AKR-së dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor.

Ai sonte në ‘Portal Show’ ka shpërthyer ndaj atyre që po merren me mjekrrën e tyre. Madje arsyeohet se veç këtë sezonë vere e ka shkurtu mjekrrën,  e pastaj do të vazhdojë.

‘’Ata nuk merren me të tjerët që s’kanë lesh, e me i vesh tirqet. Pasaportat i kam dorëzu me krenari me ju kallxu të rinjve se ka deputetë të përgjegjshëm në këtë vend. Puna e mjekrrës është për gjynah. Paramendo me bë lajm për lesh.  Mjekrrën dy muaj sezonë, e heqi, e tani pastaj vazhdoj. Por nuk e kam heqë krejt’, ka thënë Tahiri. /Periskopi