Breshër e përmbytje në këtë komunë të Kosovës
Foto: Ilustrim

Breshër e përmbytje në këtë komunë të Kosovës

Aktuale qershor 16, 2019 - 19:30
Lexo Detajet

Mot me shi po mbretëron sot në disa komuna të Kosovës.

Në Komunën e Istogut, siç shihet në pamjet e Insajderit, po bie shi i rrëmbyeshëm dhe breshër.

Meteorologët kanë parashikuar se në ditët në vijim, do të ketë sërish reshje shiu.