Ambasadori Kosnett uron Pashkët

Ambasadori Kosnett uron Pashkët

Aktuale prill 21, 2019 - 13:37
Lexoni më shumë detaje

Ambasadori i amerikanë në Kosovë, Philip Kosnett ka uruar të gjithë besimtarët katolikë me rastin e Festës së Pashkëve.

Përmes një postimi në Twitter, ambasadori Kosnett ka uruar edhe besimtaret katolikë në Kosovë

“Urime Pashkët për të gjithë ata që festojnë sot, në Kosovë dhe në të gjithë globin”, ka shkruar Kosnett

Image