Thaçi mbërrin në KS të OKB-së ku do të përballet me Vuçiqin

Thaçi mbërrin në KS të OKB-së ku do të përballet me Vuçiqin

Aktuale dhjetor 17, 2018 - 19:26
Lexo Detajet

Presidenti Thaçi ka mbërritur në KS të OKB-së ku do të takohet me homologun e tij nga Serbia, Vuçiq.

Në këtë mbledhje e cila ishte thirrur me kërkesë të Serbisë dhe Rusisë për të diskutuar rreth Ushtrisë së Kosovës, do të flitet për zhvillimet në Kosovë.

Ajo pritet të jetë e mbyllur për publikun./Zeri.info/