Bora e zë 'në gjumë' komunën e Prishtinës, shikojeni gjendjen në këtë fshat (FOTO)

Bora e zë 'në gjumë' komunën e Prishtinës, shikojeni gjendjen në këtë fshat (FOTO)

Aktuale December 16, 2018 - 11:59
Lexo Detajet

Bora ka kapluar kryeqytetin e Prishtinën, por ajo nuk ka munguar as nëpër fshatra.

E me këto reshje janë dëmtuar edhe rrugët dhe është bërë i vështirë edhe qarkullimi në komunikacion.

Një lexues i “Zërit” i ka dërguar disa fotografi nga fshati Barilevë, ku shihet se gjendja e rrugëve është e tmerrshme dhe potencialisht e rrezikshme për aksidente.

LEXO EDHE: Bora ‘mbulon’ Prishtinën, shikojeni gjendjen e rrugëve

Atje ende nuk kanë dalë kompanitë e caktuara për pastrimin e rrugëve që ta bëjnë këtë, transmeton zeri.info.

“Zeri.info” raportoi edhe më herët për gjendjen jo të mirë të rrugëve në kryeqytet./ZERI/

Image
Image
Image