Ndryshime të temperaturave në Kosovë

Ndryshime të temperaturave në Kosovë

Aktuale tetor 12, 2018 - 08:08
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, deri në 25 gradë.

Në mëngjes, në jug-perëndim të vendit mund të bie një mjegull e lehtë. Temperatura më e ulët nga tre në 13, më e larta e ditës nga 21 deri në 25.

Temperatura në shumicën e qyteteve të vendit do të sillen nga 20 në 24 gradë.