Mos dilni të papërgatitur nga shtëpia, ky është moti për sot

Mos dilni të papërgatitur nga shtëpia, ky është moti për sot

Aktuale qershor 14, 2018 - 08:42

Sot në vend do të mbajë mot kryesisht i vranët, ndërsa pasdite priten shtrëngata të shpërndara me shi.

Temperaturat minimale do të sillen nga 12 deri 14 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale deri në 25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 3-10m/s.