Deklarata e parimeve të partisë së re

Deklarata e parimeve të partisë së re

Aktuale maj 01, 2018 - 14:01
E Fundit

Grupi e Deputetëve të Pavarur pas pak prezantojnë Deklaratën e Parimeve të partisë që do e themelojnë, raporton “Zëri.info”

LEXO EDHE: Visar Ymeri i bashkohet protestës së BSPK-së (FOTO)

Deputetët Visar Ymeri dhe Dukagjini Gorani do mbajnë konferencë për media./ ZËRI

Image

Image

 

Image

Image

Image

Image