Haradinaj uron për Pashkët

Haradinaj uron për Pashkët

Aktuale prill 15, 2017 - 13:50

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Ramush Haradinaj që është duke u mbajtur në Francë pas ndalimit me një urdhërarrest të Serbisë, ka uruar me rastin e festës së Pashkëve.

“Për të gjithë besimtarët e krishterë dhe bashkëkomabas të mi”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook.

“Gëzuar e për shumë mot Pashkët!”, ka përfunduar Haradinaj.