Beqi: Nuk kemi heq dorë nga Demarkacioni
Foto: Laura Hasani

Beqi: Nuk kemi heq dorë nga Demarkacioni

Aktuale tetor 03, 2016 - 12:53

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së Ismet Beqiri tha të premten do të ketë seancë.

Sa i përket demarkacionit Beqiri tha se nuk është hequr dorë por do të ketë bisedime mes pozitës dhe opozitës në mënyrë që të ofrohen qëndrimet aq sa mund të ofrohen.

Ndërsa rreth projektligjit për Trepçën Beqiri tha se shpreson që do të jetë gati për seancën e së premtes dhe beson se nuk do të ketë kundër asnjë nga grupet parlamentare duke përfshirë edhe listën serbe. /ZERI