Pamjet e regjistruara gjatë tërmetit brenda marketit në Haraçinë (Video)

Pamjet e regjistruara gjatë tërmetit brenda marketit në Haraçinë (Video)

Aktuale shtator 11, 2016 - 18:59

Para dy ore në Shkup me rrethinë ka ndodhur një termet i fuqishëm, fuqia e të cilit ka dridhur edhe Kosovën.

Në një videon të shpërndarë nga Zhurnal shihet se si lëvizin raftet e e marketit në Haraçinë dhe rrëzon gjësendet e renditura nëpër rafte.

Përndryshe, sot është e dyta herë që tërmeti e dridh Maqedoninë.

Në mëngjes e dridhi me 4.4 shkallë të rihterit kurse tani me 5.1 shkallë.