Gjysmëfinalet e Kupës, ky është orari i sfidave

Gjysmëfinalet e Kupës, ky është orari i sfidave
16 prill 2018 • 14 : 08

Detajet

  • Shpërndaje:

Këtë mesjavë do të do të zhvillohen ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Vushtrria e pret Prishtinës, kurse Vëllaznimi është nikoqir i Drenicës.

Kryeqytetasit kishin fituar duelin e parë 1:0, tekse Drenica dhe Vëllaznimi ishin ndarë baras, 1:1.

Ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Vushtrria – Prishtina (15:00)

Vëllaznimi – Drenica (15:00)

© zëri.info