Më në fund: Unikkatil publikon këngën e tij të shumëpritur solo (VIDEO)

Më në fund: Unikkatil publikon këngën e tij të shumëpritur solo (VIDEO)
15 prill 2018 • 20 : 31

'Godet' Unikatili me këngën e re

  • Shpërndaje:

Të gjithë e duan dhe e cilësojnë si reperin më të veçantë që ka estrada jonë, e ai jo edhe shpesh sjell projekte të reja.

Është fjala për reperin Unikatil i cili minuta më parë ka publikuar projektin e shumëpritur nga fansat e tij, transmeton “Zëri.Info”.

Edhe pse projekte të rralla, këngët e Unikatil gjatë kohë mbeten hite, e edhe ky i fundit pritet të korrë një sukses të madh./ZERI

Më poshtë ju sjellim videon ku mund të shihni projektin më të ri të Unikatil:

© zëri.info