Emocionuese: Shyhretja takon shoqërinë e klasës pas më shumë se 30 viteve!

Emocionuese: Shyhretja takon shoqërinë e klasës pas më shumë se 30 viteve!
15 prill 2018 • 19 : 41

Ja si duket ajo në mes shoqeve!

  • Shpërndaje:

Këngëtarja Shyhrete Behluli duket se është përmalluar për shoqërinë e shkollës dhe ka vendosur të organizojë një takim me ta, shkruan “Zëri.info”.

Kishte fatin që përvec shokëve dhe shoqëve të klasës së saj në takim i pranishëm ishte edhe kujdestari i klasës, i cili duket sikur e ka përmbushur të gjithë këtë takim.

Shyhretja në mesin e shoqërisë së saj duket për mrekulli po ashtu edhe shumë e lumtur.

Ndryshe, kjo këngëtare disa herë u akuzua për operacione plastike, por pas kësaj fotografie dëshmohet se ajo nuk ka bërë një gjë të tillë, kjo pasi që edhe është shoqëria e saj janë kujdesur mjaft mirë, e vitet për ta duket se janë vetëm numra./Zëri

Më poshtë ju sjellim dy nga fotografitë që ka publikuar ajo në rrjetin social “Instagram”:

Image
Image

© zëri.info