Vithet e formësuara nuk rri dot pa i treguar Rita Ora (Foto)

Vithet e formësuara nuk rri dot pa i treguar Rita Ora (Foto)
14 prill 2018 • 10 : 24

showbiz

  • Shpërndaje:

Rita Ora shumë shpejt do të lansojë albumin e saj më të ri, shkruan GazetaBlic.

Ajo tani po shijon suksesin e dy këngëve të fundit ,”Anywhere” dhe “For you” në bashkëpunim me Liam Payne.

Dje ka filluar festivali i muzikës “Coachella” në Los Angeles, Amerikë ku mblidhen shumë këngëtarë të njohur.

E natën e parë ka qenë dhe Rita Ora e cila është shfaqur e veshu e tëra me të zezë, teksa në pah ka nxjerrë të pasmet.

Image

© zëri.info