Viktimat kosovare tė Munich-ut pushojnė nė tokėn e tyre

Dijamant Zabërgja dhe Armela Sagashi janë varrosur në vendlindjen e tyrë pasi që u vranë të premtën në Munich në një sulm terrorist.