Video

Momenti kur 'merimanga shtrydhë’ një Mercedes luksoz! (VIDEO)

12 qershor 2018 • 15 : 30

Lexo detajet

Në rrjetet sociale po vazhdojnë të qarkullojnë video të shumta të cilat po marrin mjaft shumë interesimin e publikut, kjo për faktin se disa prej tyre kanë përmbajtje mjaft humoristike, shkruan "Zëri.Info".

Në një video që së fundmi po shikohet mjaft shumë është ajo me marimangën e cila kap një makinë të tipit Mercedes, dhe e shkatërron të tërën!

E as reagimet nuk munguan në këtë video, ku shumë personave iu dhimbs makina e disa të tjerë e moren si në humor këtë veprim!

Më poshtë shikojeni këtë videeo:

© zëri.info

Të tjera