Video

Kujt do t’ia bënit këtë ‘befasi’?! (VIDEO)

03 qershor 2018 • 23 : 16

A njihni ndonjë person që e ‘meriton një befasi të tillë’?!

Shumë njerëz frikësohen me gjëra shumë të vogla, përcjell “Zeri.info”.

Madje familjarët, miqtë e kolegët e punës shpeshherë janë ata që i frikësojnë ata në mënyrë që të sjellin të qeshura për ta dhe rrethin.

LEXO EDHE: Të qeshësh apo të qash?! (VIDEO)

E tillë është edhe kjo video, përcjell “Zeri.info”.

Në këtë video mund të shikoni se si disa persona befasohen, por që në fakt frikësohen tej mase. /ZËRI/

© zëri.info

Të tjera