Video

‘Çmenduri’ apo guxim? - Sa prej jush do ta provonit këtë adrenalinë?! (VIDEO)

24 maj 2018 • 12 : 44

Me cilin prej miqve tuaj do ta provonit këtë eksperiencë?

Shumë njerëz kanë frikë nga hapësirat e larta dhe për ta mposhtur një frikë të tillë padyshim se duhet guxim i madh, përcjell “Zeri.info”.

Mirëpo të provosh aventura të ndryshme për dikën mund të jetë e paimagjinueshme, por për dikën tjetër ky mund të jetë guxim shumë i madh.

Mirëpo, disa njerëz me shumë dëshirë e kërkojnë një eksperiencë të tillë, për të provuar adrenalinën që të japin lojërat apo aventurat e tillë.

Po ju a do të kishit guxim ta provonit këtë lëshim?

Shikojeni videon, e më pas përgjigjuni.

© zëri.info

Të tjera