Video

Kjo vajzë lë pas shumë sportist, shikojeni çfarë lëvizje bën me top futbolli!

11 maj 2018 • 19 : 26

Merr vëmendjen kur ulët dhe mban topin në...

Jemi mësuar t'i shohim meshkujt teksa realizojnë lëvizje të ndryshme me top futbolli, por tani radhën e kanë edhe femrat të tregojnë talentin e tyre në këtë aspekt, shkruan "Zëri.Info".

Së fundmi në rrjetet sociale kemi hasur në një video ku shihet një femër e veshur mjaft provokuese teksa realizon lëvizje interesante me top futbolli e qe lë pa fjalë!

Shikoni videon më poshtë: 
 

© zëri.info

Të tjera