Video

Kap me dorë gjarprin më të rrezikshëm në botë!

11 maj 2018 • 18 : 25

Detajet

Një video po qarkullon tash e sa kohë në rrjetet sociale, ku shihet një femër teksa ngacmon gjarprin dhe e kap me dorë atë, shkruan "Zëri.Info".

Ky gjarpër thuhet se është nga më të rrezikshmit në botë.

Shikojeni videon më poshtë
 

© zëri.info

Të tjera