Sport

Kosova publikon listën e të ftuarve

Kosova publikon listën e të ftuarve
09 nëntor 2018 • 16 : 37

Detajet

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar sot listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e ardhshme në kuadër të Ligës së Kombeve, shkruan zeri.info

Për herë të parë janë ftuar portieri Arijanet Muriqi dhe mesfushori Mirlind Kryeziu.

Grumbullimi i futbollistëve bëhet të hënën në hotel “Emerald”,  derisa stërvitja e parë mbahet të martën.

Kjo është lista:

Image

© zëri.info