Sport

Këtu mund ta ndiqni LIVE përballjen Prishtina – Cherkaski Mavpy

Këtu mund ta ndiqni LIVE përballjen Prishtina – Cherkaski Mavpy
17 tetor 2018 • 20 : 38

Lajmet e fundit nga sporti

Prishtina beson që do të nisë me fitore edicionin e ri në FIBA Europe Cup.

Kryeqytetasit janë duke u përballur me skuadrën ukrainase Cherkaski Mavpy, në ndeshjen që ka filluar nga ora 20:00.  Kjo ndeshje është duke u zhvilluar në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve.  Këtë ndeshje mund ta ndiqni LIVE në Youtube.

© zëri.info