Sport

Kështu ndryshon renditja e tabelës pas fitoreve të Llapit dhe të Dritës (FOTO)

Kështu ndryshon renditja e tabelës pas fitoreve të Llapit dhe të Dritës (FOTO)
17 tetor 2018 • 17 : 04

Detajet

Llapi iu është kthyer fitoreve pas dy humbjeve të mëdha. Llapjanët kanë fituar sot në Podujevë kundër Gjilanit me rezultat 3:1, raporton “Zëri”

Në anën tjetër, edhe Drita sot pati ditë perfekte. Kampionia e deklasoi Ballkanin duke e mposhtur 6:1. 

Kjo është renditja në tabelë pas këtyre dy sfidave:

Image

 

© zëri.info