Sport

Haradinaj krenar me paraqitjen e Kosovës ndaj Maltës

Haradinaj krenar me paraqitjen e Kosovës ndaj Maltës
11 tetor 2018 • 23 : 20

Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj pas ndeshjes së zhvilluar në mes të Kosovës dhe Maltës (3:1), në një postim në “Facebook”ka shkruar se ndihet krenar me paraqitjen e djelmoshave të përfaqësues sonë, raporton “Zëri.info”

“Krenar me paraqitjen shumë dinjitoze dhe fitoren e merituar kundër Maltës. Falemnderit djelmoshave të Përfaqësueses sonë për spektaklin dhe emocionet e fuqishme që na i dhuruan. Forca drejt Kampionatit Europian! “, ka shkruar Haradinaj. /Zeri

© zëri.info