Sport

Kjo 'e keqe' i ndodhi Përfaqësueses së Kosovës sonte

Kjo 'e keqe' i ndodhi Përfaqësueses së Kosovës sonte
11 tetor 2018 • 23 : 01

Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Kosova ka vazhduar me rezultate pozitive, pasi sonte e mposhti Maltën me rezultat 3:1. Në këtë mënyrë ka vazhduar ecuria e rezultateve pozitive që nga ardhja e përzgjedhësit Bernard Challandes.

Megjithatë, ajo që “e prishi” disponimin ishte fakti që Kosova e pësoi golin e parë pas plot 500 minutave lojë. Përfaqësuesja jonë nuk kishte pësuar në pesë ndeshje (450 minuta) dhe 50 minuta të ndeshjes së sotme.

Sidoqoftë, fitorja ishte shumë më e rëndësishme dhe goli i pësuar duhet të harrohet sa më parë. /Insporti

© zëri.info