Sport

Ekipi i Kosovës dhe ai i Maltës dalin në ngrohje

Ekipi i Kosovës dhe ai i Maltës dalin në ngrohje
11 tetor 2018 • 20 : 13

Detajet

Kosova do të luajë ndeshjen e saj të tretë në kuadër të Ligës së Kombeve ndaj Maltës.

Lojtarët e Kosovës dhe të Maltës kanë dalë në fushë për të bërë ngrohjen, shkruan zeri.info

Ndeshja fillon në orën 20:45./Zëri

Image

© zëri.info