Sport

Prishtina - Gjilani, vjen goli i parë

Prishtina - Gjilani, vjen goli i parë
19 shtator 2018 • 19 : 42 Foto: Driton Bublaku

Vjen goli i parë

Prishtina ka kaluar në epërsi ndaj Gjilanit me rezultat 1:0, shkruan Zeri.info.

Zëvendësuesi Diar Miftaraj e ka kaluar në epërsi ekipin Bardhekaltër në minutën e 80-të pasi shënoi me kokë.

Ndeshja po zhvillohet në kryeqytet dhe është ndeshje e mbetur nga xhiroja e parë e sezonit të ri të Superligës. /Zëri/

© zëri.info