Sport

Prishtina - Gjilani, mbyllet kështu pjesa e parë!

Prishtina - Gjilani, mbyllet kështu pjesa e parë!
19 shtator 2018 • 18 : 51 Foto: Driton Bublaku

Kështu u mbyll pjesa e parë

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit, e cila po zhvillohet në kryeqytet, shkruan Zeri.info.

Pas 45 minutash lojë skuadrat po barazojnë pa gola, 0:0, në ndeshjen e mbetur të xhiros së parë.

Bardhekaltrit kishin më shumë raste, por nuk ia dolën t’i shfrytëzonin.

Kurse, gjilanasit luajtën kryesisht me kundërsulme në 45 minutat e parë. /Zëri/

© zëri.info