Sport

Befason Munishi, largohet nga Besa

Befason Munishi, largohet nga Besa
13 shtator 2018 • 21 : 27

Lexo detajet

Ismet Munishi ka dhënë dorëheqje nga posti i trajneri të Besës vetëm pak kohë pasi e ka marr drejtimin e kësaj skuadër që sivjet garon në Ligën e Parë e jo në Superligë, shkruan “Zëri.info”.

Postimi i plotë i Munishit:

Per arsye personale me nuk jam me trener i klubit te madhe Besa.
Besoj qe kryesia stafi dhe lojtaret te kene suksese dhe te kene Bese sikurse e ka emnin klubi .
Besa Besa shume suksese.

Image

© zëri.info