Sport

Sevilla – Barcelona, zbulohen formacionet zyrtare

Sevilla – Barcelona, zbulohen formacionet zyrtare
12 gusht 2018 • 21 : 14

Janë publikuar formacionet zyrtare të Superkupës së Spanjës ndërmjet Sevillës dhe Barcelonës, shkruan Zeri.info.

Të dyja skuadrat do të përballen sonte në ndeshjen që fillon në orën 22:00.

Formacionet zyrtare

SEVILLA: Vaclik; Mercado, Kjaer, Sergi Gómez; Navas, Roque, Banega, Escudero; Sarabia, Mudo Vázquez e Muriel.

FC BARCELONA: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rafinha, Busquets, Arthur; Dembélé, Messi e Luis Suárez. /Zëri/

© zëri.info