Sport

Fola – Prishtina, mbyllet kështu pjesa e parë

Fola – Prishtina, mbyllet kështu pjesa e parë
11 korrik 2018 • 18 : 44

LAJMI I FUNDIT

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet CS Fola dhe FC Prishtina, e vlefshme për rrethin e parë kualifikues të Europa Leagues, shkruan Zeri.info.

Pas 45 minutash lojë rezultati mbetet ai i fillimit, 0:0, ndërsa skuadrat nuk patën ndonjë rast që vlen të theksohet.

Kjo ndeshje po zhvillohet në Luksemburg. /Zëri/

© zëri.info