Sport

Granit Xhaka tregon humanitetin e tij, e mbështet këtë kampanjë

Granit Xhaka tregon humanitetin e tij, e mbështet këtë kampanjë
11 korrik 2018 • 13 : 33

Granit Xhaka po tregohet një njeri mjaft i mirë, shkruan Zeri.info.

Futbollisti kosovar e ka shfaqur humanitetin e tij së fundmi, duke iu bashkuar një kampanje bamirëse.

“Ne se bashku e perkrahim kampanjen @dotedojate e cila eshte solidare dhe ndihmonen femijet me nevoja te veqant. Behuni edhe ju pjes e kampanjes me blerjen e bluzes qe te grumbulloni fondacionin per keta femij me nevoj te veqanta @axhaka”, ka shkruar në Insragram futbollisti i Arsenalit, i cili luajti së fundmi në Botërorin e Rusisë me Zvicrën. /Zëri/

Image

© zëri.info