Sport

Wilshere largohet nga Arsenali?

Wilshere largohet nga Arsenali?
14 qershor 2018 • 16 : 54

Lexo detajet

Mesfushorit i përfundon kokntrata në fund të muajit qershor, derisa bisedimet mes tij dhe Arsenalit po vazhdojnë, ende nuk është arritur një marrëveshje, transmeton Gazeta Express.

Anglezi ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, në të cilën shkruan:

 “ Vjen një moment kur duhet të vendosësh a të kalosh në një faqe tjetër apo ta mbyllësh librin”./Gazeta Express/

Image

 

© zëri.info