Sport

Shkëndija e feston titullin me fitore të thellë

Shkëndija e feston titullin me fitore të thellë
20 maj 2018 • 18 : 39

Shkëndija e ka festuar titullin e kampionit të Maqedonisë falë fitores së thellë ndaj Pelisterit, 4:0, shkruan zeri.info.

Skuadra tetovare ka fituar falë dy golave të Hasanit dhe nga një të Alimit e Junior. /Zëri/

© zëri.info