Sport

‘Plisat’, në numër të madh në stadium

‘Plisat’, në numër të madh në stadium
20 maj 2018 • 15 : 56 Fotot: Driton Bublaku

Tifozët prishtinas, “Plisat” kanë mbërri në stadiumin “Shahin Haxhiislami” në Pejë, ku do ta mbështesin FC Prishtinën, shkruan zeri.info.

 

Ata janë në numër të madh në stadium dhe po bëjnë atmosferë, me shpresën që ekipi i tyre do t’i gëzojë në fund dhe se do ta festojnë së bashku titullin e kampionit të Kosovës. /Zëri/

© zëri.info