Sport

Ky është shpërblimi i majmë që ua ka ofruar klubi lojtarëve të Prishtinës nëse e fitojnë titullin (VIDEO)

Ky është shpërblimi i majmë që ua ka ofruar klubi lojtarëve të Prishtinës nëse e fitojnë titullin (VIDEO)
18 maj 2018 • 11 : 15

Prishtina beson në titullin kampion. Lojtarët, kryesia dhe tifozët janë mobilizuar për ditën e diel, për ndeshjen kundër Dritës.

Presidenti Remzi Ejupi u ka premtuar premi prej 100 mijë eurosh futbollistëve nëse e arrijnë synimin.

Për më tepër, ju ftojmë ta shikoni videon e mëposhtme.

© zëri.info