Sport

Sazan Memedi kthehet në ring më 10 mars, ndeshet me kikboksierin serb

Sazan Memedi kthehet në ring më 10 mars, ndeshet me kikboksierin serb
21 shkurt 2018 • 11 : 37

''Mos më prek n‘Flamur se ta dridhi Trurin!''

Kikboksieri shqiptar, Sazan Memedi, i cili jeton në Zvicër, me 10 mars do të zhvillojë meçin e radhës ndaj serbit Branko Kojic.

Ai do të luftojë për titullin ISKA SM dhe meçi do të zhvillohet në qytetin e Luzernit.

© zëri.info